
289 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00722882 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 191501541;1H0501541A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1986, 1996, 1989, 1994, 1992, 1997, 1999, 1990, 1987, 1983, 1998, 1991, 1984, 1985, 1988, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Toledo, Jetta, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |