261 ₴
Застосування:
Toyota Starlet 1.0 (EP70L, EP70R) -- 1E-L -- 10.1984 - 12.1989| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322026 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1480111100;1770011470;1780110030;178011003083;1780111100;178011110083;AY120TY009 |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1989, 1991, 2001, 1987, 1990, 1993, 1992, 1988, 1985, 1986, 1994, 1997, 2000, 1995, 1998, 1984, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |