416 ₴
Застосування:
Jeep Compass 2.0 -- ECN -- 05.2011 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320823 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 00K04593914AC;04593914AB;K04593914AB |
| Висота | 176 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2023, 2006, 2008, 2015, 2013, 2020, 2018, 2021, 2025, 2010, 2014, 2024, 2012, 2016, 2017, 2019, 2009, 2022, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Patriot, Caliber |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |