305 ₴
Застосування:
Kia Carnival / Grand Carnival III 2.2 CRDi -- D4HB -- 01.2010 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320324 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 281134D000 |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2009, 2007, 2011, 2008, 2006, 2010, 2014, 2015, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |