584 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR V Wagon 2.8 TD -- RD28Ti -- 06.1997 - 05.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321038 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 16546VB300;16546VC10A;AY120NS042 |
| Висота | 127 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 179 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2023, 2006, 2008, 2015, 2013, 2020, 2018, 2003, 2021, 2025, 2010, 2004, 2014, 2024, 2000, 2002, 1998, 2005, 2012, 2016, 1999, 2017, 2019, 2009, 2022, 2011, 2001, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |