713 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser 100 4.2 TD (HDJ100_, HDJ100) -- 1HD-FTE -- 01.1998 - 08.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322069 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1780117010;1780117020 |
| Висота | 145 мм |
| Внутрішній діаметр | 108 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2007, 2001, 2006, 2003, 2004, 2000, 2002, 1998, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |