432 ₴
Застосування:
Fiat Sedici 2.0 D Multijet -- D20AA -- 06.2006 - 10.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1328042 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1378079J80;1378079J80000;71750588 |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 189.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2023, 2006, 2008, 2015, 2013, 2020, 2018, 2021, 2025, 2010, 2014, 2024, 2012, 2016, 2017, 2019, 2009, 2022, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |