341 ₴
Застосування:
Honda Cr-v IV 2.0 iVtec (RE5, RM1) -- R20A5,R20A9,R20A6 -- 10.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324077 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 17220R6AJ00 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2014, 2015, 2024, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |