309 ₴
Застосування:
Honda Accord X 1.5 VTEC (CV1) -- L15BE -- 10.2017 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324095 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 172206A0A00 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 171 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |