319 ₴
Застосування:
Honda Cr-v IV 2.4 (RM3) -- K24Z7 -- 01.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324089 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 17220R5AA00 |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2014, 2015, 2024, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |