278 ₴
Застосування:
Suzuki Jimny 1.5 AllGrip (JB74W, JB74V, A6G415) -- K15B -- 07.2018 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1328057 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1378078R00;1378078R00000 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |