283 ₴
Застосування:
Nissan Note 1.5 dCi -- K9K 608,K9K 892 -- 06.2013 - 12.2016| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321086 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 165463VD0A |
| Висота | 34.5 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2014, 2015, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |