Застосування:
KIA Cerato I 1.6 -- G4ED -- 04.2004 - 12.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P30042 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 581012FA10;581012FA20;581012FA21 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2011, 2009, 2013, 2025, 2006, 2018, 2007, 2008, 2012, 2017, 2014, 2021, 2005, 2004, 2023, 2016, 2022, 2024, 2010, 2019, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |