428 ₴
Застосування:
Cadillac Escalade 6.2 FLEXFUEL AWD -- L92,L94 -- 10.2006 - 12.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-00-028 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 015908915;015908916;019166109;019166110;022845992;022845993;025313349;15908915;15908916;19166109;19166110;22845992;22845993;25313349 |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2011, 2010, 2012, 2007, 2008, 2001, 2002, 2005, 2004, 2014, 2013, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Escalade |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 246 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |