328 ₴
Застосування:
Honda Stream 2.0 16V (RN3) -- K20A1,K20A5 -- 05.2001 - 09.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-432 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 17220PNA003;17220PNB003;17220PNB505;17220PNBY01;17220PZDA01 |
| Висота | 171 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 138.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2011, 2008, 2022, 2016, 2004, 2014, 2015, 2006, 2020, 2021, 2023, 2003, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2005, 2019, 2009, 2013, 2025, 2001, 2024, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Integra, Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |