447 ₴
Застосування:
KIA Optima 1.7 CRDi -- D4FD -- 11.2015 - 04.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K39 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 28113C1100;28113C1100AS |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |