258 ₴
Застосування:
Suzuki Swift II 1.0 i (SF310, AA44) -- G10A -- 01.1995 - 12.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-08-813 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1378086000;1378060B00;1378060B00000;1378086000000;13780860A0;8941373390;8970656670;94137339;96055471;99000990YJ003 |
| Висота | 42.2 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1995, 1991, 2000, 1993, 1996, 1989, 2001, 1999, 1994, 1990, 1992, 2002, 2005, 2004, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |