226 ₴
Застосування:
Toyota Previa II 2.4 (ACR30) -- 2AZ-FE -- 02.2000 - 02.2006| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-284 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1780128010 |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 378.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2007, 2008, 2001, 2002, 2005, 2004, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 139.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |