192 ₴
Застосування:
Daewoo Tico 0.8 -- F8C -- 02.1995 - 12.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-W0-002 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 42390018;96314494 |
| Висота | 35.5 мм |
| Довжина | 203.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2011, 2008, 1999, 2022, 2016, 2004, 2014, 1995, 2015, 2006, 2020, 2021, 2023, 2003, 2010, 2012, 2007, 1996, 2017, 2018, 2005, 2019, 2009, 2013, 2025, 2001, 2024, 2002, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |