316 ₴
Застосування:
Lexus GS 400 (UZS160_, UZS160R) -- 1UZ-FE -- 12.1997 - 11.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-281 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1780150030 |
| Висота | 53.5 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2010, 2007, 2008, 2001, 1999, 2002, 2005, 2004, 2006, 1998, 2009, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, LS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |