416 ₴
Застосування:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDi Повний -- G4FJ -- 06.2015 - 09.2020| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K36 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 28113D3300 |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2015, 2024, 2022, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |