226 ₴
Застосування:
Toyota Yaris 1.4 D-4D (NLP10_, NLP10R) -- 1ND-TV -- 10.2001 - 09.2005| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-279 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 178010N010;1780133040 |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 266.9 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2001, 2002, 2005, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 115.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |