227 ₴
Застосування:
Mazda 323 S VI 1.3 16V (BJ3P) -- B33G -- 09.1998 - 01.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-338 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | B33G13Z40;B33G13Z409A |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 1999, 2001, 2002, 2004, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |