212 ₴
Застосування:
Hyundai Accent I 1.3 -- G4EH,G4CH -- 10.1994 - 01.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-592 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 2811322300;2811322301 |
| Висота | 37.3 мм |
| Довжина | 203.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2000, 1996, 1999, 1994, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |