
269 ₴
Застосування:
Ford Mondeo I 1.8 TD -- RFM,RFN -- 06.1993 - 08.1996| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FA-0325JM |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 1444R0;1665421;93BB9601BA;XS719600BB;XS719600EB |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 369 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2000, 1993, 1996, 1999, 1994, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |