167 ₴
Застосування:
Daihatsu Cuore VII 1.0 (L276) -- 1KR-FE -- 04.2007 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-06-600 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 17801B2040 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 209 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2022, 2016, 2014, 2015, 2021, 2020, 2023, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2009, 2019, 2013, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |