432 ₴
Застосування:
Jeep Cherokee 3.2 V6 4x4 -- EHB,EHK -- 11.2013 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-929 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 52022376AA;52022378AA;52022378AB;K52022376AA;K52022378AA;K52022378AB |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 266 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2015, 2024, 2022, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2013, 2021, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 183 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |