252 ₴
Застосування:
Jeep Cherokee 2.5 TD 4x4 -- ENC -- 01.1988 - 09.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-975 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 53030730 |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 236.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1991, 2000, 1993, 1996, 2001, 1989, 1999, 1994, 1990, 1988, 1992, 1998, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 160.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |