1 098 ₴
Застосування:
Porsche Macan 3.0 S -- MCT.MA -- 02.2014 - 09.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FA-0803JM |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 95B129620;95B129620A |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2015, 2024, 2022, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019, 2021, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 193.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |