257 ₴
Застосування:
KIA Cerato I 1.6 -- G4ED -- 04.2004 - 12.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K33 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281132F800;S281132F800 |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2008, 2005, 2004, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |