244 ₴
Застосування:
KIA Borrego 3.0 CRDi 4WD -- D6EA,D6EB -- 11.2007 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0K-K25 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 281132J000 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2022, 2016, 2014, 2015, 2021, 2020, 2023, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2009, 2019, 2013, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |