334 ₴
Застосування:
Mazda Cx-9 3.5 -- CYC4 -- 09.2006 - 12.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-03-344 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 7T4Z9601A;CY0113Z40A;CY0113Z40B |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2008, 2022, 2016, 2014, 2015, 2021, 2006, 2020, 2023, 2010, 2012, 2007, 2017, 2018, 2009, 2019, 2013, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |