221 ₴
Застосування:
Chery X1 1.3 -- SQR473F,SQR473 -- 01.2010 - 06.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-00-055 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | S18D1109111 |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2010, 2012, 2014, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |