403 ₴
Застосування:
Nissan Patrol GR IV 2.8 TD (Y60A) -- RD28T -- 09.1988 - 06.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-1209 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 5458232J00;5513501J10 |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2017, 1993, 2019, 2001, 2007, 1998, 1991, 2020, 2012, 2018, 2006, 1994, 1989, 2004, 2014, 2002, 2008, 1990, 2010, 1992, 2024, 1988, 2021, 2015, 2022, 2011, 1999, 1995, 2000, 2023, 2003, 1997, 2016, 2005, 2009, 2013, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |