224 ₴
Застосування:
Mazda B-serie 2.5 D 4WD -- MD25NA -- 06.1999 - 11.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-324 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 3665685;UH7134470 |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2006, 2004, 2000, 2001, 2003, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |