Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) -- 1GR-FE -- 12.2002 - 12.2010| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-248 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 4865460030;4865404040 |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2006, 2004, 2003, 2007, 2005, 2009, 2010, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |