270 ₴
Застосування:
Nissan Pick UP 2.4 i 4WD -- KA24E -- 02.1998 - 11.2001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-1013 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 545422S610 |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2011, 1999, 2012, 2006, 2004, 2000, 2001, 2003, 1997, 2007, 2005, 2009, 2010, 1998, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |