507 ₴
Застосування:
Subaru Outback 2.5 AWD (BS9) -- FB25B,FB25Z -- 03.2015 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-2419 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 20204AJ010;20204AJ020;48068BZ080 |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2025, 2022, 2017, 2020, 2019, 2018, 2024, 2023, 2016, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Outback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |