Застосування:
Mitsubishi Galant VI 1.8 (E32A) -- 4G37 -- 11.1987 - 08.1990| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-589 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | MB515500 |
| Довжина | 59 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1992, 1989, 1987, 1988, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |