313 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) -- D14Z5,D14Z6 -- 11.2000 - 09.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-4057 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 52366S5A024;52366S5A004;52366S5A014 |
| Довжина | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2000, 2001, 2003, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |