468 ₴
Застосування:
Isuzu Trooper I 2.8 TD (UBS55) -- 4JB1-T -- 10.1987 - 12.1991| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-915 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 8970181661;8944088420 |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1983, 1990, 1986, 1989, 1987, 1988, 1985, 1984, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |