481 ₴
Застосування:
KIA Sorento I 2.4 -- G4JS -- 08.2002 - 06.2009| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-K138 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 552803E000;552803E001;552803E002 |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2011, 2006, 2004, 2003, 2007, 2005, 2009, 2010, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |