Застосування:
Mazda 626 IV 1.8 i (GE8P) -- FP -- 08.1991 - 04.1997| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOM-308 |
| Виробник | ASHIKA |
| Кросс-номери | 0K9A23446Y;GA2A3446YA;GA2A3446YB;GA2A3446YC;GA2A3446YD;GA2A3446YE |
| Висота | 65.5 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1996, 1992, 1995, 1994, 1997, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |