827 ₴
Застосування:
Honda Accord VII 2.0 (CL7) -- K20A6,K20Z2 -- 02.2003 - 05.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31-14 610 0007 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 51350SEAE01;51360SDAA01;51360SEAE01;51391SEA004 |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 74 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2007, 2004, 2005, 2006, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |