


1 903 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Nissan Pathfinder III 2.5 dCi 4WD -- YD25DDTi -- 01.2005 - 01.2010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 36-15 521 0033 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 40206EA00A;40206EB300 |
| Висота | 38 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2010, 2013, 2015, 2018, 2021, 2014, 2025, 2009, 2024, 2020, 2007, 2005, 2008, 2017, 2012, 2011, 2019, 2023, 2016, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara, Pathfinder |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 115 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |