


2 542 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
KIA Sorento I 2.4 -- G4JS -- 08.2002 - 06.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-15 523 0030/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 584112999999999988761602512227337248956515933456332582836189291808890824033512593723525142917849587960226894669879028411860794219357720676920485107485785118911332556467139628633031005862260888196059775430759678391240152146980302275981751580311120728492812252008167767195245096133729296921789026532285480960 |
| Висота | 87.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2002, 2004, 2010, 2011, 2009, 2008, 2003, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |