
498 ₴
Застосування:
Opel Monterey A 3.1 TD (UBS69D, UBS69G) -- 4 JG2TC -- 09.1991 - 07.1998| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 614 610 0018 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 310400;8944088403;94408840 |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2002, 2007, 1992, 2005, 1994, 1996, 2004, 1991, 1995, 2003, 1997, 2012, 2010, 2009, 2006, 1993, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |