



1 948 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
KIA Carens III 1.6 CVVT -- G4FC -- 06.2009 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1053C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 517121D100 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 47.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2015, 2014, 2010, 2008, 2006, 2005, 2016, 2011, 2009, 2007, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Kia |
| Сумісність з моделлю | Vito, Carens |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 69 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |