1 341 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Seat Ibiza IV, Ibiza II, Toledo I, Toledo II, Leon, Ibiza III, Cordoba, Ibiza IV SC, Ibiza IV ST, Toledo IV; Audi A3, A1, A2; Volkswagen Golf IV, Bora I, Polo V, Bora, Polo IV, Fabia, Polo Playa, Polo, Polo Vivo, FOX; Skoda Fabia III, Roomster, Rapid, Roomster Praktik, Fabia II, Fabia II Combi, Octavia I, Octavia I Combi, Fabia I, Fabia I Combi, Fabia I Praktik; Zhonghuabrilliance Junjie FSV; Fiat Fiorino; Vauxhall Vivaro C;| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0390C |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 1J0615301D;1J0615301L;6R0615301;6R0615301C;6RF615301A;8Z0615301B;8Z0615301D |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 37 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 2010, 1998, 2024, 2023, 2017, 2020, 2006, 1995, 1999, 2022, 2003, 2005, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 2008, 2001, 2016, 2011, 1997, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Fiat, Audi, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Toledo, Bora, Fabia, Cordoba, A1, Fox, Fiorino, Polo, A3, Vivaro, Leon, Golf, Roomster, Rapid, Ibiza |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |