


1 055 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Диски продаються лише ПАРАМИ
Застосування:
Lada Niva 1600 4x4 -- 2121 -- 01.1987 - 03.1995| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0206 |
| Виробник | Metelli |
| Кросс-номери | 21213501070;21210350107000;2121350107080;3501070 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 50.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2014, 1982, 1984, 2010, 2024, 2023, 1990, 1979, 1998, 2020, 2017, 2006, 1995, 1992, 1999, 1993, 2022, 1977, 1981, 2003, 1989, 1991, 2005, 1986, 2025, 2007, 2009, 2012, 2013, 2015, 1994, 1983, 2008, 1976, 2001, 2016, 2011, 1988, 1997, 1978, 1985, 1980, 1987, 2019, 2000, 2002, 1996, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Chevrolet, Toyota, Chrysler, Mitsubishi, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, Niva, Urvan, Hilux, Sebring, L200 |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |